Конкурс “Сила Музики”. 7-й сезон

  338
  views
  Конкурс “Сила Музики”. 7-й сезон

  Сила Музики | The Power of Music – міжнародний професійний продюсерський постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів.

  Мета конкурсу – підтримка всіх талантів, а також знаходження тих, кого візьме в продюсування і менеджмент наш лейбл AdverMAN Music. Ми продюсуємо цікаві творчі роботи, рекламуємо їх, збираємо аудиторію артистам, створюємо бренди. Допомагаємо.

  Конкурс професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

  Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

  Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

  Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

  Конкурсанти отримують дипломи, персональні сторінки, рекламу, представлення в Європі (окреме подання європейськими мовами). Володарі Grand Prix і Перших місць в номінаціях за рішенням журі отримують дизайнерські дипломи з власними портретами. Інші конкурсанти також можуть замовити собі такі дипломи.

  Цей конкурс також є офіційним відбором кандидатів в номінанти на Суперпремію року Constellation UA 2020 на кращого співака, музиканта, автора пісень і музики, артиста, кращого вчителя року в Україні.

  Вчителі отримують Подяки і Сертифікати як учасники інноваційного освітнього культурного процесу від Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”.

  Вчителі і школи, які привели багато конкурсантів, отримують персональні почесні сторінки на сайті “Музика”.

  Конкурс представляє творчі роботи учасників в Європі.

  Заявки на Сьомий сезон приймаються до 15 лютого включно.

  Що подавати

  Участь у конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- або аудіозаписів.

  Учасники можуть бути будь-якого віку.

  Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Реп тощо.

  Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх.

  Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

  Як взяти участь

  1. Заповніть заявку на участь у конкурсі (заявка нижче, під цим текстом).

  2. Ви отримаєте відповідь на ваш email від адміністраторів – ваша заявка прийнята або є додаткові запитання.

  3. Ваша творча робота (чи роботи) публікується на сайті у розділі сезону конкурсу з фото і відео (чи аудіо), посилання на які ви надали у заявці.

  4. Журі і продюсери слухають і дивляться вашу творчу роботу, визначають ваше місце у сезоні, коментують творчі роботи, виписують дипломи учасникам та подяки вчителям і школам, пропонують подальше спілкування, подальший розвиток. Цей конкурс для того, щоб показувати таланти, вдосконалюватися, створювати і публікувати пісні і музику, ставати професіоналами музичної індустрії, зірками і суперзірками.

  5. Оголошення про початок сезонів, їх результати, а також пропозиції і новини публікуються у цьому розділі. Слідкуйте за публікаціями!

  Нагороди

  Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • І, ІІ, ІІІ місце;
  • учасник конкурсу;
  • а також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. допомога в публікації на музичних сервісах, в українському і міжнародному каталогах талантів.

  Результати онлайн конкурсу оголошуються онлайн – публікуються на сайті. Учасник отримує диплом, а вчитель – подяку (є схвалення Міністерства культури), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційного освітнього культурного проєкту у відділенні “Нової пошти”, вказаному у заявці (поштові витрати оплачує отримувач).

  Принцип конкурсу – екзаменаційний. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів.

  Автори і виконавці найкращих творчих робіт запрошуються на Алею Зірок. Цікаві творчі роботи публікуються в музичних новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, Constellation 2020.

  Гарна творча робота конкурсанта може отримати безкоштовну допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, MediaNet та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

  Кожен конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу на сайті Творчої екосистеми “Музика” (наприклад, Перший сезон). Така сторінка автоматично бере участь у базовому просуванні за програмою “Фанати для зірки“.

  Для дітей можна додатково замовити кубки та медалі.

  Приклад диплому з портретом (отримують переможці за рішенням журі, інші конкурсанти можуть замовити, за бажанням):

  Вікові категорії

  3–6 років,
  7–10 років,
  11–14 років,
  15–18 років,
  19–25 років,
  старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

  Стан здоров’я

  В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Якщо ви вважаєте, що ваше відео не бажано показувати усім глядачам, а лише журі – так і буде. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

  Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

  Авторські права на твори

  Творча екосистема “Музика” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

  Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Творча екосистема “Музика” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

  Оплата

  Одна творча робота:

  Пакет “Стандарт” = 300 грн.
  В пакеті: диплом учасника з місцем, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, базова реклама учасника.

  Пакет “Срібний” = 500 грн.
  В пакеті: диплом учасника з місцем, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Старт”.

  Пакет “Золотий” = 800 грн.
  В пакеті: диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”, конкурс глядацьких симпатій.

  За кожну другу (третю і т.д.) творчу роботу від одного і того ж конкурсанта в одному і тому ж пакеті = 50% від ціни цього пакета. Якщо подаються декілька творчих робіт в різних пакетах, першою іде робота в старшому пакеті.

  → Будь ласка, не забувайте, крім відео з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.

  Оплата здійснюється одразу після подання заявки (у найближчі три доби). На email-адресу, яку ви вкажете у заявці, прийде рахунок для оплати. Як правило, це інвойс LiqPay.

  За цей внесок конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу (наприклад), постійне просування і рекламу цієї сторінки, оцінку фахівців, коментарі і поради (якщо є що коментувати і радити), представлення для Європи (окреме подання вдалих творчих робіт європейськими мовами) і додаткові бонуси за високі місця.

  Доставку дипломів, подяк і сертифікатів «Новою поштою» отримувачі оплачують самостійно.

  Сезон конкурсу і Суперпремія року

  Кожен учасник чотирьох сезонів конкурсу «Сила Музики» автоматично стає претендентом на Суперпремію року Constellation UA.

  ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ І ЗАЯВКА

  Інформація

  Початок

  15.02.2021

  Кінець

  20.02.2021

  Ціна

  300.00 грн

  Категорії

  Конкурси і фестивалі

  Event Tags

  Вокальний, Конкурс, Музичний, Онлайн, Пісенний, Постійний

  Місце події