Свінг-оркестр Ray Collins’ Hot-Club зіграє в Києві свій альбом When Night Comes to Berlin

827
views

Ray Collins’ Hot-Club

1 лютого у столичному Caribbean Club Concert-Hall виступить свінг-оркестр Ray Collins’ Hot-Club. Музиканти презентуватимуть українським слухачам свій новий альбом When Night Comes to Berlin.

Концерти Ray Collins’ Hot-Club називають своєрідною машиною часу — колектив віртуозно відтворює на своїх шоу атмосферу золотого віку біг-бендів, які були в топі на американських сценах у 1930-1940 роки. Свінг, неосвінг, джамп-блюз, джайв та рок-н-рол — все це складові яскравого перфомансу, який отримують глядачі.

За 20 років музиканти об’їхали з концертами багато країн, у тому числі й США, батьківщину еталонних свінгових біг-бендів. Гурт був хедлайнером світових свінг-, джаз- та рокабілі-фестивалів. Виступи оркестру – це музичне шоу, на якому з першими ударами ритм-секції танцмайданчик вибухає.

З 2005 року музика Ray Collins’ Hot-Club лунає в кіно. Їхня пісня Barefoot стала саундтреком до однойменного фільму «Босоніж» відомого німецького режисера та актора Тіля Швайгера («Достукатись до небес», «Безславні виродки»).

Їхній новий альбом When Night Comes to Berlin традиційно вийшов на вінілі. Ці платівки музиканти привезуть на концерт у Києві.

В Україні на одну сцену з Ray Collins’ Hot-Club вийдуть головні рокенрольники Києва – Руки’в Брюки, майстри музики у стилі 1950-х: ритм-н-блюзу та рокабілі.