Новорічне льодове шоу Disney у Києві

537
views

новорічне льодове шоу Disney

З 3 по 6 січня у київському Палаці спорту відбудуться покази оригінальної постановки Disney on Ice «Крижане серце». Казка про двох королевських сестер отримувала премії Оскар і взагалі є найуспішнішим проектом в історії компанії Disney та світового кінематографу. У Палаці спорту казка оживе у вигляді льдового шоу. Трюки, феєрверки та спецефекти — все це чекає на глядачів.

Але це не всі причини бути 3-6 січня на шоу Disney on Ice «Крижане серце». Ми можемо назвати ще шість.

Постановкою займається Feld Entertainment  Inc.

Ця компанія — світовий лідер у створенні сімейних та розважальних шоу. За роки існування Feld Entertainment Inc. встигли показати історії Disney у майже 80 країнах на шести континентах. З незмінними аншлагами.

У шоу беруть участь найкращі фігуристи

Головний хореограф вистави Сінді Стюарт — чотириразова володарка премії «Хореограф року», в минулому — наставниця олімпійських чемпіонів та медалістів. Завдяки їй шоу «Крижане серце» цікаве не лише дітям, але й дорослим. Усі ролі виконують професійні спортсмени — чемпіони різних змагань з фігурного катання.

Яскраві декорації на рівні найкращих шоу та церемоній світу

Декорації цього шоу — робота Стіва Басса, багаторазового переможця премії Еммі, художника-декоратора церемонії Оскар, кількох церемоній Tony та Grammy. Він працював з такими відомими шоу, як «Добрий ранок, Америка», «Вулиця Сезам», «Допитливий Джордж». Завдяки креативу Стіва, глядачі шоу реально відчувають себе у казці та як невід’ємну частину подій. Серед багатьох спецефектів, Басс, наприклад, створив великі сніжні гори.

Костюми як мистецтво

Окрема гордість творців шоу — костюми героїв. Їхнім дизайнером є Грегорі А. Поплик — номінант на премію Еммі та автор нарядів для бродвейських шоу, драматичних театрів, опер та балетів. Goodspeed Opera House, Paper Mill Playhouse, New York City Ballet, The 5th Avenue Theatre — всі вони співпрацювали з Грегорі.

Можливість почути легендарні хіти

Пісня Let It Go у виконанні принцеси Ельзи перекладена на 24 мови світу, була у топ-5 чарту Billboard та отримала премію Оскар 2014 року як найкраща пісня до фільму і нагороду Grammy 2015 як найкраща пісня для кіно та телебачення. Цей хіт, а також інші відомі диснеївські пісні — Do You Want To Build a Snowman?, Fixer Upper — пролунають під час шоу «Крижане серце».

Всі герої Disney зберуться в одному шоу

Окрім головних героїв «Крижаного серця» — Анни, Ельзи, Кристофера, оленя Свена та сніговика Олафа, — на лід вийдуть інші персонажі всесвіту Disney. Можна буде побачити Міккі та Мінні Маус, героїв мультфільму «Історія іграшок», «У пошуках Немо», «Король Лев» та багатьох інших. Ну хіба це не Диснейленд?

Розклад шоу «Крижане серце» у київському Палаці спорту:

3-6 січня 2020 року

Початок показів: 10.30, 14.30, 18.30

Тривалість шоу: дві частини по 50 хвилин, антракт 20 хвилин