
Шановні друзі!
Наш конкурс відбувається онлайн, тобто дистанційно, тобто в інтернеті. Вам не треба нікуди їхати, не треба нікуди везти дітей. Нашому конкурсу, нашим конкурсантам через участь у конкурсі жодні віруси не загрожують. Співайте, грайте, записуйте відео, беріть участь у конкурсі.
Хай ніщо не зупинить пісню і музику, час яких настав!
І будьте здорові!
Отже, триває Четвертий сезон постійного онлайнового конкурсу вокалістів, музикантів, авторів пісень «Сузір’я Україна». Сезон розпочався 20 квітня і закінчиться 20 червня 2020 року. Заявки на участь вже приймаються (вони приймаються постійно).
Крім дипломів та інших призів, отримувачам найвищих нагород буде запропонована допомога у публікації пісні (або авторської музики) на провідних світових музичних сервісах — Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) – це початок професійної кар’єри артиста. Наприклад, учасниця Першого сезону нашого конкурсу Христина Старикова випустила сингл On A Sunday Morning.
Запрошуються конкурсанти будь-якого віку, що виконують пісні та інші вокально-музичні композиціі будь-якого жанру. Музиканти-інструменталісти, вокалісти, автори пісень (слова та/або музика). Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.
Конкурсанти можуть бути не лише з України, а з будь якого місця цієї планети. Та якщо ви навіть з Марса – ласкаво просимо! Оплатити конкурсний збір можна і через PayPal.
Конкурсний збір у цьому сезоні становить 300 гривень з одного конкурсанта за одну творчу роботу. За кожну додаткову творчу роботу +150 грн.
Учасник отримає:
- диплом із зазначенням місця та інших нагород:
— володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
— володар Grand Prix;
— лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
— учасник конкурсу; - публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна»;
- публікацію у результатах сезону;
- публікацію у новинах на «Музичному березі«;
- знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця);
- пропозицію опублікувати свою роботу на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer та інших (якщо артист готовий до цього та його твір відповідає необхідним умовам);
- знижки та безкоштовні персональні сторінки у творчій екосистемі «Музика«;
- знижки або безкоштовні публікації в каталогах талантів – українському «Музичний берег» та міжнародному Music Shore.
Вікові категорії, що зазначатимуться у дипломах: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років.
Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову (чи майже однакову) кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Наш конкурс – як екзамен, який визначає, на якому рівні знаходиться артист сьогодні, щоб успішно йти далі.
Наприклад, у першому сезоні Grand Prix Special не отримав ніхто, але на призовому майданчику «краще, ніж перше місце», тобто Grand Prix, опинилися одразу три конкурсанти — Олександр Балабанов, Наталія Берест та Іванна Решко. Вони і розділили між собою грошову премію від Grand Prix Special.
Ми не обмежуємо наших конкурсантів у стилях, жанрах та напрямах музики і вокалу. Академічний, народний, естрадний спів, джаз, читання репу, будь-що талановите вокально-музичне. Зрозуміло, що академісти дружньо змагаються з академістами, естрадники з естрадниками, народники з народниками, а репери із реперами тощо.
Ми розглядаємо відеозаписи живого виконання пісень. Студійні аудіозаписи та відео зі студій розповідають про те, як артист працює в студії. У зазначений термін, після закінчення чергового сезону конкурсу, учасники отримують оцінки, поради, дипломи, призи, публікації. Другий сезон розпочався.
Технічні вимоги до відеофайлів
На конкурс подаються відеофайли, відзняті за допомогою смартфонів, фото- або відеокамер з якістю не нижче HD (720p). (Приймемо файл і середньої якості, якщо інший вам не вдається зробити, але для оцінки виконання твору нам потрібен виразний звук).
Голос повинен записуватись безпосередньо смартфоном, фото- або відеокамерою вбудованим або зовнішнім мікрофоном, підключеним до пристрою, що знімає, а не проходити через сторонній мікрофон та колонки, звук з яких буде спотворений.
Музику ви можете грати на власному інструменті або увімкнути фонограму-мінус на іншому пристрої, щоб вона звучала акомпанементом до вашого співу.
Додатково (якщо вони є) можуть подаватись студійні аудіофайли, а також відео, відзняте у студії у процесі запису пісні. Оцінюватиметься здатність конкурсанта працювати на результат — готовий сингл, призначений для публікації на музичних сервісах. Але це — додатково. У конкурсі насамперед беруть участь записи живого звуку, а не студійні.
Бажано надсилати нам посилання на відео, завантажені на відеохостинги на кшталт YouTube або Vimeo, або навіть на Facebook. Для цього у формі заявки є відповідні поля. Якщо відеохостинги видають попередження про авторські права на ваші кавер-версії пісень, ви можете завантажити відео на свій Гугл-диск або надіслати відео нам на e-mail. Деталі ви можете зазначити у коментарі у формі заявки, а також при спілкуванні з адміністратором конкурсу.
Журі професійне — музиканти та продюсери.
Серед музикантів у жури:
Вікторія Малиновська — член Національної музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої кваліфікаційної категорії, директор Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес UA», член журі міжнародних вокальних конкурсів в Польщі, Чехії та Україні. Поет, композитор (більше 100 авторських пісень).
Валентина Лесик — викладач кафедри естрадного співу Академії музики ім. Глієра, екс-солістка Київського академічного театру оперети.
Ольга Федоренко — викладач кафедри теорії музики Академії музики ім. Глієра.
Наша мета – знайти і вивести талановитих артистів у великий музичний світ, на провідні світові музичні сервіси, у світову музичну індустрію. Spotify, Apple Music, Google Play/YouTube Music, Amazon Music, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica та інші – вже чекають на вас.
Ваша подорож розпочинається сьогодні і веде на світовий музичний Олімп. Не зупиняйтеся, майбутні суперзірки та мільйонери!
Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.
Докладніше про конкурс:
→ Положення конкурсу “Сузір’я Україна”
→ Анонс четвертого сезону та заявка на участь
Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.
З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу “Сузір’я Україна”
Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.com
Андрій Мірошниченко
головний продюсер AdverMAN Music Ukraine
E-mail: avm@adverman.com

Robotic Event Commander
Свінг-оркестр Ray Collins’ Hot-Club зіграє в Києві свій альбом When Night...