Що можна опублікувати на Tabula

Шановні друзі! На порталі цікавих творчих подій Tabula ви можете публікувати свої події, новини, прес-релізи, seo-статті, персональні сторінки.

Події

У розділі ПОДІЇ публікація коштує 200 грн на рік. Ви можете редагувати події – змінювати дати, місця проведення, тексти, афішу тощо – відповідно до змін у проведенні чергового етапу події. Це ви можете робити самостійно.

Короткі новини

У розділі КОРОТКІ НОВИНИ ПАРТНЕРІВ ви можете публікувати власні короткі новини щодо ваших подій, змін у подіях, а також запрошення на події, запрошення до співпраці. Це ви також можете робити самостійно. Ці новини рекламуються і просуваються у соцмережах і пошукових системах нашими адміністраторами.

Публікація короткої новини коштує 100 грн “назавжди” (на весь час існування сайту, а закривати його ми не збираємось 🙂 ).

Короткі новини публікують учасники, які вже опублікували хоча б одну подію.

Розгорнуті новини

У розділі НОВИНИ ПАРТНЕРІВ ви можете публікувати розгорнуті новини із фото, посиланнями, відео, необхідними текстами. Ці новини рекламуються і просуваються у соцмережах і пошукових системах нашими адміністраторами.

Публікація розгорнутої новини коштує 300 грн “назавжди” (на весь час існування сайту).

Новини Ви можете надсилати нам у редакцію порталу – кваліфікований редактор опублікує вашу новину грамотно і красиво.

Розгорнуті новини публікують учасники, які вже опублікували хоча б одну подію.

SEO-статті

Також Ви можете публікувати у нас SEO-СТАТТІ з відкритими посиланнями, які будуть швидко та коректно проіндексовані пошуковими системами. Такі статті надсилайте нам із зазначенням необхідних вам title, description, url slug тощо.

Публікація seo-статті коштує 500 грн “назавжди”.

Seo-статті професійно просуваються у пошукових системах нашими адміністраторами.

Персональні сторінки

Ми створюємо для наших партнерів також ПЕРСОНАЛЬНІ СТОРІНКИ у складі порталу Tabula. Ці сторінки добре працюють як візитки компаній, творчих проектів, подій тощо, а також чудово виконують функції просування у пошукових мережах. Ваша персональна сторінка може містити усю інформацію, яку Ви бажаєте опублікувати для представлення компанії, проекту, події, артистів тощо. Публікація сторінки коштує від 700 грн, в залежності від складності її створення (а це залежить від матеріалу, який Ви хочете опублікувати).

Персональні сторінки рекламуються і просуваються у соцмережах і пошукових системах нашими адміністраторами.

З повагою,
Tabula

Реєстрація