Bring Me The Horizon покажуть у Києві нове шоу про кохання

592
views

Bring Me The Horizon

11 лютого 2020 року британський гурт Bring Me The Horizon знову змусить шаленіти своїх українських шанувальників. Рок-герої XXІ століття покажуть у київському клубі Stereo Plaza своє нове шоу — презентацію нового альбома Amo, що вийшов на початку цього року.

Amo у перекладі з португальської буде «кохаю». Це не випадкова назва, тому що пісні альбому присвячені періоду знайомства у 2016 році фронтмена гурту Олівера Сайкса та його другої дружини Алісси Соллс, які знайшли одне одного у Латинській Америці. Соллс має португальське коріння. Саме почуття до неї стали основою пісень альбому Amo.

Спеціально під новий матеріал Bring Me The Horizon створили шоу, яке й презентують у Києві. Воно буде значно відрізнятися від того фестивального виступу, який минулого літа гурт здійснив на UPark Festival у Києві.

Упродовж цього року Bring Me The Horizon випустили декілька кліпів на пісні з Amo. Як завжди, це приклади справжнього візуального мистецтва. Традиційно вони мають мільйони переглядів. Образи з цих відео є частиною шоу гурту. Отже, буде яскравий вечір.