Сузір’я Україна – професійний онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень

  358
  views
  Сузір’я Україна – професійний онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень

  Шановні друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у нашому міжнародному постійному конкурсі вокалістів, музикантів і авторів пісень “Сузір’я Україна”, який проходить онлайн.

  Важливе оновлення для конкурсантів! З 25 листопада журі також розпочинає надавати рекомендації щодо груп участі у новій творчій навчальній екосистемі “Музика”. Але вже від сьогодні кожен конкурсант може долучатися до базової групи. Отже, запрошуємо до важливої частини конкурсу і усього проекту – екосистеми Музика!

  Конкурс постійний. Перший сезон: 29 жовтня – 11 грудня 2019 року. Заявки на участь приймаються постійно, з 29 жовтня до 1 грудня. Але, будь ласка, подавайте заявки вже сьогодні, щоб у журі був час на спокійний розгляд.

  Розгляд журі творчих робіт конкурсантів розпочинається 9 листопада і закінчується 4 грудня. З 4 до 11 грудня – визначення результатів та нагородження.

  ГОЛОВНЕ – крім дипломів та інших призів, отримувачам найвищих нагород буде запропонована публікація пісні на провідних світових музичних сервісах – Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music, Deezer тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) – це початок професійної кар’єри юного артиста.

  У конкурсі змагаються живі відео- та аудіозаписи, зроблені за допомогою навіть смартфонів у класі музичної школи обо вдома. Можна зробити відеозапис на сцені у вигляді концертного виступу, в костюмах, а можна у будь-якому зручному місці (це важливо для дітей з особливими потребами).

  Вікові категорії: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років.

  Ми не обмежуємо конкурсантів у жанрах, стилях та напрямах музики. Звичайно, що академісти дружньо змагаються з академістами, естрадники з естрадниками, народники з народниками, а репери із реперами тощо.

  Конкурсанти отримують дипломи та відзнаки:
  – володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
  – володар Grand Prix;
  – лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  – а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах (Apple Music, Google Play, Shazam, YouTube Music тощо).

  Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Мета конкурсу – допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

  У конкурсі беруть участь також автори пісень. Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

  Журі професійне – музиканти та продюсери.

  Серед музикантів у жури:

  Вікторія Малиновська – член Національної музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої кваліфікаційної категорії, директор Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес UA», член журі міжнародних вокальних конкурсів в Польщі, Чехії та Україні. Поет, композитор (більше 100 авторських пісень).

  Валентина Лесик – викладач вокалу Академії музики ім. Глієра, колишня солістка Київського академічного театру оперети.

  Кожен конкурсант отримає диплом та професійну пораду, за призові місця – додаткові призи та бонуси, найвищі місця – плюс початок професійної кар’єри.

  Докладніше про конкурс:

  Положення конкурсу “Сузір’я Україна”

  Що отримають конкурсанти

  Анонс першого сезону та заявка на участь

  Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

  З повагою,
  Олена Корольова
  співорганізатор конкурсу “Сузір’я Україна

  Тел. (098) 156-0-256
  E-mail: epk@adverman.com

   

  Інформація

  Початок

  11.11.2019

  Кінець

  12.12.2019

  Ціна

  300.00 грн

  Категорії

  Конкурси і фестивалі

  Event Tags

  Вокальний, Конкурс, Музичний, Онлайн, Пісенний, Постійний

  Місце події