Британське симфонічне шоу з хітів Queen можна буде почути в Україні

552
views
Queen Rock and Symphonic Show

10 квітня 2020 року в Україні вперше покажуть концертну виставу Queen Rock and Symphonic Show. Це оригінальне шоу створене телеканалом ВВС, і його основу складають хіти гурту Queen, які виконує рок-бенд разом з симфонічним оркестром.  

Рок-гурт та чотири вокалісти у цьому проекті — з Великої Британії. Відбирав їх особисто Браян Мей, гітарист Queen. Кожен з виконавців пройшов складний кастинг, перед тим як отримати право бути учасником Queen Rock and Symphonic Show. Деякі з них, до речі, раніше брали участь у всесвітньо відомому мюзиклі We Will Rock You.

Оркестри, які залучають до шоу у різних країнах — місцеві колективи. У Києві на сцену Палацу «Україна» разом з британцями вийде Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України. Диригент — Володимир Сіренко.

У програмі шоу — головні хіти з репертуару Queen, а саме: Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, Don’t Stop Me Now, Radio Ga Ga та багато інших.

Музичну виставу Queen Rock and Symphonic Show за 19 років її існування бачили глядачі на різних континентах — в Австралії, Японії, США і багатьох країнах Європи. Прийшов час України.