БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – концерт

  448
  views
  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – концерт

  Концерт має назву «Про тебе» і ідбудеться 24 серпня.

  Музиканти гурту так говорять про програму свого шоу:

  “Цей концерт про нас – про людей. Про наші вчинки, почуття. Про того, хто говорить і про того, хто слухає. Про того, хто розуміє. Концерт про того, хто вболіває за улюблену команду чи захоплюється балетом. Танцює, стрибає, радіє. Про теплий поцілунок під холодним дощем. Про той самий телефонний дзвінок, який не знайшов відповіді. Про ніжні слова і про того, хто тихо шепоче їх на вухо. Про кохання. Щире і вірне. Про розбиті серця. Про безглузді вчинки для благородних цілей. Або ж просто безглузді. Цей концерт про тебе.

  Ми розкажемо історію про тебе: про твої почуття, емоції і переживання. Нам важливо бути саме з тобою і саме в цей день разом. До зустрічі на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2020 року на концерті «Про тебе».”

  2019 року БЕZ ОБМЕЖЕНЬ отримали дві нагороди – як кращий рок-гурт країни за версією телеканалів М2 (премія «Золота Жар-Птиця») та М1 (премія М1 Music Awards). Окрім того, вони номіновані у чотирьох категоріях премії YUNA 2020, церемонія якої відбудеться 24 березня наступного року.

  У серпні цього року команда випустила новий альбом «Мільярди» та вирушила у великий всеукраїнський тур, програма якого складається зі 150 міст. Шоу на НСК «Олімпійський» буде завершальним у цих грандіозних гастролях. Окрім київського, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ чекають стадіони ще у трьох містах України.

  Інформація

  Початок

  24.08.2020 - 20:00

  Кінець

  22:00

  Ціна

  150.00 грн

  Категорії

  Концерти

  Event Tags

  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

  Місце події