На новорічні свята до Києва завітає 3D-Аладдін

461
views

З 25 грудня у Києві почнуться покази новорічної вистави «Аладдін». Шоу, яке у столиці побачать вперше, відбуватиметься у залі Національної музичної Академії (вона ж Консертваторія).

«Аладдін» — нова версія відомої у всьому світі казки. Це видовище у голлівудському стилі з використанням технологій 3D, незвичайне світлове шоу із застосуванням великих світлодіодних екранів, постановка, в якій задіяні новітні засоби виконання трюків. У виставі працюють професійні актори та дитячий колектив.

Сюжет відомий, але з додаванням святкового колориту: Аладдін із принцесою-красунею Жасмин мріють на летючому килимі потрапити на свято Нового року. Тисячолітній Джин прагне віднести їх до загадкової країни, де йде сніг. Але на заваді їм стає могутній візир Джафар.

Карколомні пригоди, шалені повороти сюжету і дивні перетворення – це шоу «Аладдін». Свіжий погляд на стару історію про щире кохання і справжню дружбу. До речі, учасниками сюжету стануть і глядачі, які зможуть допомогти героям.

Перед початком вистави персонажі «Аладдіну» провудуть із дітьми ігри, конкурси, вікторини, майстер-класи та танці. Очікуються також солодкі подарунки від Святого Миколая.